POLSKA MISJA KATOLICKA

BIELEFELD-PADERBORN

Bierzmowanie

Przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania młodzieży (od 15 roku życia), a także osób dorosłych we wtorki o godz. 19 w kościele św. Bonifacego. Pierwsze spotkanie we wtorek, 20 września! Zapisy tylko do końca września!

Katecheza dzieci

Spotkania katechetyczne z udziałem dzieci po I Komunii Świętej (do 13 roku życia) w soboty o godz. 11 w kościele św. Bonifacego w Bielefeld. Pierwsze spotkanie 10 września!

I Komunia Święta

Serdecznie zapraszamy na katechezę przygotowującą dzieci do I Komunii Świętej w soboty o godz. 10 w kościele św. Bonifacego w Bielefeld. Pierwsze spotkanie 10 września! Zapisy dzieci do końca września!

Spotkania biblijne

Rozpoczynamy cykl spotkań dla dorosłych opartych na tekstach Pisma Świętego. W tym roku pochylamy się nad Księgą Psalmów. Zapraszamy na pierwsze spotkanie w środę, 7 września o godz. 19 w sali przy kościele św. Bonifacego.

------ Boże Owieczki ------ spotkania dla mam z małymi dziećmi

Zapraszamy mamy z małymi dziećmi (od 0 do 3 roku życia) na spotkania w sali katechetycznej przy kościele św. Bonifacego w Bielefeld. W każdy piątek od godz. 10 do 12. Pierwsze spotkanie 26.08.2022 r.

Rok szkolny 2022/2023 - aktualne informacje

Serdecznie zapraszamy do nauki języka polskiego z elementami historii, tradycji i kultury polskiej w naszej szkole. Powitanie nowego roku szkolnego 2022/2023 oraz pierwsze zajęcia odbędą się w ostatnią niedzielę sierpnia tzn. 28.08 o godzinie 9:30.

Pokaż więcej

Rekolekcje i Wielkanoc - Terminarz

Od dnia 5 kwietnia zostały zniesione obostrzenia obowiązujące w naszych kościołach.

Pokaż więcej

Kurs Przedmałżeński

W maju odbędzie się Kurs Przedmałżeński organizowany przez Diakonię Życia w naszej parafii. Serdecznie zapraszmy do zapisywania się przez formularz online.

Pokaż więcej

Droga Krzyżowa Stromberg

26 marca zapraszamy serdecznie wszystkich parafian na drogę krzyżową, która odbędzie się w okolicach miasta Stromberg.

Pokaż więcej

Terminy w roku szkolnym 2021/2022

Początek roku szkolnego - w niedzielę, 29 sierpnia 2021. Rok szkolny rozpoczynamy Mszą św. o godz. 11:30, a potem Spotkaniem organizacyjno-informacyjnym o godz. 13:00.

Pokaż więcej

Rok szkolny 2021/2022 - nowe informacje

Drodzy Uczniowie oraz Rodzice! Poniżej podajemy najnowsze informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego w naszej szkole.

Pokaż więcej

Zasady uczestnictwa we Mszy Św.

Prosimy o korzystanie z systemu zapisów na Msze Święte. Tylko osoby które otrzymają potwierdzenie przydzielonego miejsca mogą uczestniczyć w nabożeństwie.

Pokaż więcej

Koniec roku szkolnego 2020/2021

Długi i trudny był miniony rok. Po wielu zmianach w trybie nauczania związanych z panedmią, większości uczniom udało się jednak dotrwać do końca i otrzymać zasłużone świadectwo.

Pokaż więcej