POLSKA MISJA KATOLICKA

BIELEFELD-PADERBORN

Wielki Tydzień i Wielkanoc - Terminarz

Serdecznie zapraszamy na Rekolekcje Wielkopostne, spowiedź, Triduum Paschalne, poświecenie pokarmów na stół Wielkanocny oraz Msze św. Wielkanocne.

Pokaż więcej

------- Pielgrzymka ------- do Schönstatt

Zapraszamy na jednodniowy wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w sobotę, 27 kwietnia 2024 roku. Szczegóły i zapisy u Zofii Hamrol (tel. 015733685416).

- Matka Boża Fatimska - w Bielefeld - 19.09.2023

Program nawiedzenia Pielgrzymującej Figury Matki Bożej Fatimskiej (kościół św. Bonifacego): ---- g. 17 - Nabożeństwo Fatimskie ---- g. 18 - Msza Św. ---- g. 19 - "Przy Sercu Maryi" - (modlitwa).

Arka Noego - spotkania dla dzieci od 3 do 8 lat

7 i 21 marca o godz. 18 zapraszamy dzieci z Paderborn i okolic na kolejne spotkania. Miejsce: sala katechetyczna przy kościele St. Elisabeth. Dobra zabawa gwarantowana!

Pokaż więcej

Zakończenie Roku DK

Wszystkie rodziny należace do ruchu Domowego Kościoła zapraszamy na świętowanie zakończenia roku DK na łączce przy St. Elisabeth w Paderborn w dniu 17 czerwca 2023.

Pokaż więcej

----- Droga Krzyżowa ----- w Stromberg (ok. 9 km)

16 marca 2024 r. zapraszamy serdecznie wszystkich parafian na drogę krzyżową, która odbędzie się w okolicach miasta Stromberg.

Pokaż więcej

Bierzmowanie

Przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania młodzieży (od 15 roku życia), a także osób dorosłych we wtorki o godz. 19 w kościele św. Bonifacego. Pierwsze spotkanie we wtorek, 20 września! Zapisy tylko do końca września!

------ Boże Owieczki ------ spotkania dla mam z małymi dziećmi

Zapraszamy mamy z małymi dziećmi (od 0 do 3 roku życia) na spotkania w sali katechetycznej przy kościele św. Bonifacego w Bielefeld. Najbliższe terminy spotkań: piątki, 1 i 15 marca od godz. 10 do 12.

Katecheza dzieci

Spotkania katechetyczne z udziałem dzieci po I Komunii Świętej (do 13 roku życia) w soboty o godz. 11 w kościele św. Bonifacego w Bielefeld. Pierwsze spotkanie 10 września!

I Komunia Święta

Serdecznie zapraszamy na katechezę przygotowującą dzieci do I Komunii Świętej w soboty o godz. 10 w kościele św. Bonifacego w Bielefeld. Pierwsze spotkanie 10 września! Zapisy dzieci do końca września!

Spotkania biblijne

Zapraszamy na cykl spotkań dla dorosłych opartych na tekstach Pisma Świętego. W tym roku pochylamy się nad Księgą Psalmów. W marcu spotkania odbędą się w środy: 1, 15 i 29 o godz. 19 w sali przy kościele św. Bonifacego.

Rok szkolny 2023/2024 - aktualne informacje

Serdecznie zapraszamy do nauki języka polskiego z elementami historii, tradycji i kultury polskiej w naszej szkole. Powitanie nowego roku szkolnego 2023/2024 oraz pierwsze zajęcia odbędą się w ostatnią niedzielę sierpnia tzn. 27.08 o godzinie 9:30.

Pokaż więcej

Kurs Przedmałżeński

W maju odbędzie się Kurs Przedmałżeński organizowany przez Diakonię Życia w naszej parafii. Serdecznie zapraszmy do zapisywania się przez formularz online.

Pokaż więcej

Terminy w roku szkolnym 2021/2022

Początek roku szkolnego - w niedzielę, 29 sierpnia 2021. Rok szkolny rozpoczynamy Mszą św. o godz. 11:30, a potem Spotkaniem organizacyjno-informacyjnym o godz. 13:00.

Pokaż więcej

Rok szkolny 2021/2022 - nowe informacje

Drodzy Uczniowie oraz Rodzice! Poniżej podajemy najnowsze informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego w naszej szkole.

Pokaż więcej

Zasady uczestnictwa we Mszy Św.

Prosimy o korzystanie z systemu zapisów na Msze Święte. Tylko osoby które otrzymają potwierdzenie przydzielonego miejsca mogą uczestniczyć w nabożeństwie.

Pokaż więcej

Koniec roku szkolnego 2020/2021

Długi i trudny był miniony rok. Po wielu zmianach w trybie nauczania związanych z panedmią, większości uczniom udało się jednak dotrwać do końca i otrzymać zasłużone świadectwo.

Pokaż więcej